شهرك‌ها و نواحی مناطق محروم

جدول اطلاعات شهركها و نواحي صنعتي مناطق كمتر توسعه يافته
رديف نام شهرستان نام شهرك/ناحيه صنعتي كاربري
1 كوهرنگ شهرك صنعتي كوهرنگ تخصصي بسته بندي آب معدني
2 كوهرنگ ناحيه صنعتي دشت زرين عمومي
3 لردگان شهرك صنعتي لردگان عمومي

 

ماده 132 قانون اصلاح موادی از مالیاتهای مستقیم :


در آمد مشمول مالیات ابزاری ناشی از فعالیتهای تولید و معدنی در واحدهای تولیدی یا معدنی در بخشهای تعاونی وخصوصی که از اول سال 1381 به بعد از طرف وزارتخانه ها ذیربط برای آنها پروانه بهره برداری صادر یا قرارداد استخراج و فورش منعقد می شود, از تاریخ شروع بهره برداری یا استخراج به میزان هشتاد درصد و به مدت چهارسال و در مناطق کمتر توسعه یافته به میزان صد در صد و به مدت ده سال از مالیات موضوع ماده 105 این قانون معاف هستند.

تبصره 1. فهرست مناطق کمتر توسعه یافته برای بقیه مدت برنامه سوم توسعه اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و همچنین در آغاز هر دوره برنامه توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و وزارتخانه های امور اقتصادی و داریی و صنایع و معادن تهیه و به تصویب هیات وزیران می رسد.
تبصره 2. معافیتهای موضوع این ماده شامل درآمد واحدهای تولیدی و معدنی مستقر در شعاع یکصد و بیست کیلومتری مرکز تهران و پنجاهکیلومتری مرکز اصفهان و سی کیلومتری مراکز استانها و شهرهای دارای بیش از سیصد هزار نفر جمعیت بر اساس آخرین سرشماری به استثنای شهرکهای صنعتی استقرار یافته در شعاع سی کیلومتری مراکز استانها و شهرهای مذکور نخواهد بود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر سنجی

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1226
1325
2551
2551
20507
29934
689383

پیش بینی امروز
1512


آی پی شما23.20.236.61