مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری:

شهرک های صنعتی بهترین بستر برای جذب سرمایه هستند

  • خواندن 299 دفعه

نشست دوره ای اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری با شرکت شهرکهای صنعتی در محل این شرکت برگزار شد.

نشست دوره ای اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری با شرکت شهرکهای صنعتی در محل این شرکت برگزار شد.

در ابتدا مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پتانسیل موجود در شهرکها و نواحی صنعتی استان گفت : زیرساخت های ایجادی در 21 شهرک و ناحیه ی صنعتی مصوب ، بهترین بستر برای جلب و جذب سرمایه گذاری است و این شرکت همه ی امکانات ممکن را برای تسریع در امر تولید بسیج کرده است.

علیرضا شفیع زاده افزود : در دولت جدید با اتکا به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کمیته هایی به منظور پایش و رونق واحدهای صنعتی در سطح کشور و استان ها ، بررسی و تحلیل مشکلات بخش تولید در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با نتایج حاصله از این کمیته ها ، اقداماتی برای راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال انجام شد.

وی اظهار داشت : مهم ترین مشکل موجود در شهرکها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری کمبود آب است که این معضل  با توجه به اتفاق نظر و تمرکز مسؤولین استان در راستای ایجاد خط انتقال آب بن – بروجن در آینده ای نزدیک مرتفع می شود.

مدیرکل بازرسی و پاسخگویی به شکایات استانداری نیز در این نشست گفت : اساسی ترین اهداف بخش های ستادی صنعت ، تسهیل تولید در قالب شاخص های اقتصاد مقاومتی و مبارزه با فقر است که تشکیل کمیته ی رونق اقدامی مناسب برای سرعت بخشی در تحقق این اهداف است.

محمدمراد رییسی تصریح کرد : با توجه به دشواری های تأمین آب با تانکر از سوی شرکت شهرکهای صنعتی ، می بایست این تلاش ها در قالب برنامه های کوتاه مدت و میان مدت مداومت داشته باشد تا مشکل کم آبی ، خللی در روند تولید ایجاد نکند.

در این نشست که به صورت سالیانه برگزار می شود ؛ بخش های فنی ، برنامه ریزی ، حقوقی و صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان گزارشی از وضعیت موجود ارایه کردند. 

روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر سنجی

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1163
1325
2488
2488
20444
29934
689320

پیش بینی امروز
1416


آی پی شما23.20.236.61