ترويج فرهنگ كارآفريني زمينه ساز توسعه و پيشرفت كشور است

  • خواندن 129 دفعه

دستيار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور جوانان گفت: ترويج فرهنگ كارآفريني زمينه ساز توسعه و پيشرفت كشور است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي چهارمحال و بختياري ؛ سعید الله بداشتی در گردهمايي تخصصي دستياران جوانِ كارآفرينِ شركت هاي شهركهاي صنعتي سراسر كشور در شهرکرد اظهار داشت: به زودي نمایشگاه كارآفرينان جوان كشور در راستای معرفی فعالیت های کارآفرینان برتر در بخش صنعت در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار می شود.
وی عنوان کرد :  باید از ظرفیت های جوانان در راستای توسعه کارآفرینی استفاده کرد و تلاش کرد که فرهنگ کارآفرینی در جامعه نهادینه شود.
دستيار مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران در امور جوانان ادامه داد: کارآفرینی موجب تحقق  اقتصاد مقاومتی می شود و وابستگی ها به خارج از کشور کاهش می دهد.
سعيد الله بداشتي با اشاره به وجود 988 کارآفرین جوان در شهرک‌های صنعتی کشور، تأکید کرد: مدیریت در کشور بایستی به سمت مدیریت ایستاده سوق يابد زیرا کشور تنها به مدیریت نشسته نیاز ندارد.
الله‌بداشتی با بیان اینکه مسؤولين حوزه ي جوانان بايد فعاليت هاي بخش صنعت و بازرگانی را با جدیت پیگیری کنند، خاطرنشان کرد: فرصت ها غنيمت هستند و بايد با رویکرد جهادی اوضاع صنعت را تغییر داد تا فرهنگ رفتاري جوانان از کارهای دولتی به سمت کسب و کارهای خصوصی تغيير يابد.
دستيار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور جوانان همچنين گفت: امید است در حوزه ي سیاست خارجی و داخلی نقش نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامي در مسير توسعه و تحقق سند چشم انداز پررنگ‌تر شود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر سنجی

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1173
1325
2498
2498
20454
29934
689330

پیش بینی امروز
1416


آی پی شما23.20.236.61