32 روستا براي براي ايجاد طرح توليد پوشاك انتخاب شدند

  • خواندن 93 دفعه

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي چهارمحال و بختياري از انتخاب 32 روستا براي ايجاد طرح توليد پوشاك در اين استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي چهارمحال و بختياري ، عليرضا شفيع زاده در نشست خبري با خبرنگاران گفت: به منظور توسعه ي اشتغال با اعتباري قريب به 680 ميليارد ريال، طرح توليد پوشاك در مناطق روستايي بر اساس تفاهم منعقده فيمابين سازمان برنامه و بودجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت در پنج استان اردبيل، چهارمحال و بختياري، كرمانشاه ، گيلان و همدان به صورت آزمايشي اجرا مي شود.
وي افزود: با توجه به اينكه سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران يكي از مشاركت كنندگان در اجراي اين طرح است ، شركت شهركهاي صنعتي نيز مي بايست به عنوان تابع در انجام طرح مشاركت داشته باشد.
شفيع زاده با اشاره به جلسه ي  پيگيري طرح در شركت شهركهاي صنعتي استان ،اظهار داشت: براي انتخاب كارگاه ها ، سوله هايِ در اختيارِ تعاون روستايي و امور عشاير اولويت دارند و شهرستان هاي شهركرد و بروجن به عنوان مكان ايجاد شركت پشتيبان انتخاب شدند.
مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي چهارمحال و بختياري تصريح كرد: سرمايه گذار در اين طرح موظف است كه ضمن فراهم نمودن نيرو و امكانات در مناطق روستايي ذيصلاح و نيز برگزاري آموزش هاي لازم طبق دستورالعمل، محصولات نهايي را براي بازاريابي به شركت پشتيبان مركزي ارسال كند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر سنجی

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
97
1378
3998
3998
10749
24385
704010

پیش بینی امروز
696


آی پی شما54.158.248.112