نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

واحدهای منتخب صنعتی چهارمحال و بختیاری از دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه بازدید کردند مطلب ویژه

  • خواندن 109 دفعه

به منظور آشنایی متولیان واحدهای صنعتی با مزایای عضویت در بورس و فرابورس ، تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه ی تولید چهارمحال و بختیاری از دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت :به منظور آشنایی متولیان واحدهای صنعتی با مزایای عضویت در بورس و فرابورس ، تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه ی تولید چهارمحال و بختیاری از دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تهران بازدید کردند.

علیرضا شفیع زاده افزود: این بازدید در راستای تفاهم نامه ی منعقده فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و سازمان بورس، اوراق بهادار و فرابورس انجام شد و شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری در همین راستا ، از واحدهای مستعد حمایت می کند.

شفیع زاده تصریح کرد : توسعه ی بازار ، اعتباربخشی به سهام برای توثیق ، معرفی محصولات به جامعه ی هدف و همچنین معافیت مالیاتی از جمله حمایت های اقتصادی است که عضویت در فرابورس برای بنگاه های کوچک و متوسط فراهم می کند.

گفتنی است که دهمین نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک و بیمه  با هدف معرفی دستاوردهای شرکت های فعال داخلی و خارجی در زمینه های  بورس، بانک و بیمه  طی روزهای 26 تا 29 فروردین سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

نظر سنجی

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
99
1378
4000
4000
10751
24385
704012

پیش بینی امروز
696


آی پی شما54.158.248.112